Koordinátor/ koordinátorka výzkumu technologií

Náš tým rádi posílíme o nového kolegu / kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • koncepce a koordinace etnografického výzkumu technologií v oblasti vývoje nových materiálů a jejich společenských souvislostí
  • analytická a publikační činnost
  • koncepce a realizace veřejných slyšení k etickým, právním a společenským aspektům vývoje nových technologií

Požadujeme:

  • samostatnost a odpovědnost
  • vzdělání na úrovni Ph.D. v oboru sociologie či spřízněných sociálněvědních oborů
  • zkušenost s vedením výzkumných týmů
  • metodologická expertíza v oblasti kvalitativního sociálního výzkumu
  • expertíza v oblasti etiky vědy a technologií
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost anglického jazyka v psaném i mluveném projevu

Nabízíme:

  • Práci na částečný úvazek
  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodním akademickém prostředí
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna (sick days)
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Nástup ihned

Strukturovaný životopis pošlete, prosím, na recruitmentatjh-inst.cas.cz (recruitment[at]jh-inst[dot]cas[dot]cz). Do předmětu uveďte SC2023_38.

Uzávěrka přihlášek
26. 12. 2023