Domovní správce

Náplň práce:

  • Rozvoz a evidence tlakových lahví
  • Plnění a evidence zásobníků dusíkem
  • Sběr, výdej a evidence prádla, příprava podkladů pro objednávky
  • Doplňování hygienických prostředků, příprava podkladů pro objednávky
  • Údržba zeleně (venku i uvnitř budovy)
  • Úklid a údržba venkovních prostor (v zimě úklid sněhu)
  • Pomocné práce při údržbě budovy
  • Zástup na vrátnici (v době oběda)
  • Kontrola a aktualizace informačního systému v budově (např. jmenovky)
  • Obsluha klíčového systému
  • Pomoc při konání akcí (např. příprava a úklid prostorů)
  • Asistence při pracích externích firem
  • Odvoz odpadu z pater do popelnic
  • Pomoc při nakládce odpadu (velkoobjemový, elektro, atd.)
  • Stěhování nábytku a přístrojů (dle potřeby)
  • Obsluha nákladního výtahu

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost
  • Komunikace v češtině, alespoň částečná znalost Aj výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup k práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu v multikulturním prostředí
  • Mzda v souladu s vnitřním mzdovým předpisem

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek (benefity) ze SF dle kolektivní smlouvy
  • 3 dny indispozičního volna (sick day)
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů osobního volna
  • Parkování zdarma
  • Pracovní smlouva na jeden rok s možností dalšího prodloužení

Životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na adresu karieraatjh-inst.cas.cz

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Uzávěrka přihlášek
9. 8. 2023