Specialista/specialistka požární ochrany a BOZP

Náplň práce:

  • dodržování zákonných standardů a předpisů, tvorba metodik, instrukcí a směrnic ve spolupráci s externí firmou;
  • vyhledávání, analyzování a hodnocení rizik možného ohrožení bezpečnosti a zdraví zaměstnanců a zaměstnankyň;
  • školení a zajišťování odborné přípravy v oblasti BOZP a PO;
  • analýza příčin pracovních úrazů, spolupráce na realizaci nápravných opatření;
  • spolupráce při zajištění kontrol v oblasti BOZP a revizí PO, s poskytovatelem pracovně lékařských služeb; v oblasti výběru vhodných OOPP;
  • tvorba a evidence vnitřních předpisů organizace podle podkladů / aktualizací od odborných garantů, zajišťování jejich schvalování a zveřejnění;
  • zajišťování plnění podmínek pro vydání povolení k nákupu lihu osvobozeného od spotřební daně, komunikace s Celním úřadem pro hl. město Praha, zdravotními pojišťovnami a Pražskou správou sociálního zabezpečení (bezdlužnosti).

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání;
  • aktivní přístup k práci a schopnost samostatného rozhodování;
  • orientaci v problematice BOZP, PO (spolupráce s poradenskou firmou), schopnost implementace předpisů do praxe;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem – komunikace se zahraničními vědeckými pracovníky a pracovnicemi i v rámci ÚFCH JH);
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu;
  • znalost práce s PC a MS Office;
  • časovou flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu;
  • praxe na obdobné pozici vítána;
  • orientace v oblasti výzkumu a vývoje výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou v mezinárodním akademickém prostředí;
  • podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje včetně jazykových kurzů;
  • profesionální pracovní tým;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 3 dny indispozičního volna (sick days);
  • 5 dnů osobního volna;
  • příspěvek na rekreaci nebo penzijní připojištění;
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem;
  • další benefity v souladu s kolektivní smlouvou;
  • smlouva na dobu určitou 1 rok s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou;
  • nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pošlete do 19. 5. 2023 na email: karieraatjh-inst.cas.cz (kariera(at)jh-inst.cas.cz)

Application deadline
19. 5. 2023