Referent/ka do Personálně-mzdového úseku

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského (ÚFCH JH) je součástí Akademie věd ČR a věnuje se mezinárodně špičkovému výzkumu v oblastech souvisejících s fyzikální chemií. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků a výzkumnic z různých koutů světa.

Do našeho týmu hledáme kolegu, kolegyni na plný úvazek:

Náplň práce:

  • Zpracování agendy náboru a nástupu zahraničních pracovníků z EU a třetích zemí v souladu se zavedeným procesem náboru zaměstnanců ÚFCH JH
  • Ubytovací agenda (rezervace, smlouvy, řešení ad hoc záležitostí)
  • Podpora zahraničních pracovníků, pomoc s orientací v ÚFCH JH
  • Výpomoc v administrativní činnosti úseku

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Znalost AJ (slovem i písmem)
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Znalost zákoníku práce
  • Znalost problematiky zaměstnávání cizinců výhodou
  • Znalost SW OKBase výhodou
  • Znalost akademického prostředí výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • 5 dnů osobního volna
  • Jazykové kurzy
  • Práci v blízkosti metra Ládví
  • Možnost bezplatného parkování na zaměstnaneckém parkovišti
  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný s pružnou pracovní dobou v mezinárodním akademickém prostředí
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na základě vzájemné spokojenosti.
  • Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pošlete paní Martině Pohlové: martina.pohlovaatjh-inst.cas.cz (martina[dot]pohlova[at]jh-inst[dot]cas[dot]cz)

Application deadline
31. 1. 2024