Asistent/asistentka zástupce ředitele

Heyrovského ústav je součástí Akademie věd ČR a věnuje se mezinárodně špičkovému výzkumu v oblastech souvisejících s fyzikální chemií. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků z různých koutů světa.

Jako první z ústavů Akademie věd ČR jsme se oficiálně připojili k výzkumným organizacím, které získaly ocenění HR Excellence in Research, což ukazuje pokrok v harmonizaci naší politiky v oblasti lidských zdrojů v souladu se 40 zásadami Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexem chování při náboru výzkumných pracovníků.

Ředitel Heyrovského ústavu AV ČR, v. v. i. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce:

  • tvorba a úprava dokumentů včetně jazykových korekcí
  • evidence majetku příprava drobných objednávek
  • archivace dokumentů
  • komunikace s kolegy
  • příprava prezentací v Powerpoint
  • adhoc úkoly -administrativní práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání;
  • aktivní přístup k práci a schopnost samostatného rozhodování, analytické myšlení;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem – komunikace se zahraničními vědeckými pracovníky i v rámci ÚFCH JH);
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu;
  • pokročilou znalost práce s PC a MS Office (Word, Excell, Powerpoint);
  • časovou flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu;

Výhodou:

  • orientace v účetnictví
  • zájem o vědu a  výzkum
  • praxe na obdobné pozici vítána;

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou;
  •  mezinárodní akademické prostředí;
  • podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 3 dny indispozičního volna (sick days);
  • příspěvek na rekreaci nebo penzijní připojištění;
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem;
  • další benefity v souladu s kolektivní smlouvou;
  • pracovní poměr na dobu určitou na rok s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup ihned

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pošlete na email: karieraatjh-inst.cas.cz (kariera(at)jh-inst.cas.cz)

Application deadline
15. 4. 2023