Equality Project Officer

Jste příznivcem/příznivkyní genderové rovnosti? Komunikujete rád/a s lidmi? Pokud ano, nabízíme Vám příležitost připojit se k týmu zabývajícím se kulturními změnami na Heyrovského ústavu, který pracuje na několika zajímavých projektech. Na místo Equality project officer hledáme kolegu/kolegyni na částečný úvazek. Pozice je vhodná pro rodiče na MD/RD či studenty VŠ.

Heyrovského ústav je součástí Akademie věd ČR a věnuje se mezinárodně špičkovému výzkumu v oblastech souvisejících s fyzikální chemií. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků z různých koutů světa.

Náplň práce:

  • Implementace Plánu genderové rovnosti
  • Podpora rodičů na rodičovské dovolené
  • Aktivní propagace genderových otázek, organizace seminářů a vzdělávacích aktivit spojenými s touto oblastí
  • Příprava dokumentů s genderovou tématikou

Požadujeme:

  • VŠ v oboru sociologie či příbuzných oborů (min. Bc.)
  • Zájem o vědeckou činnost, zájem o téma rovných příležitostí
  • Velmi dobré komunikační schopnosti.
  • Angličtina slovem i písmem na úrovni B2
  • Předchozí zkušenost s implementací genderových otázek vítána

Nabízíme:

  • Úvazek 0,2 s pružnou pracovní dobou do konce roku 2022 s perspektivou prodloužení
  • Příležitost být součástí týmu podílejícího se na implementaci změn a nových HR procesů v organizaci
  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodním akademickém prostředí (30 % tvoří cizinci)
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • Příspěvek na rekreaci nebo penzijní připojištění
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Další benefity v souladu s kolektivní smlouvou
  • Úvazek je vhodný pro rodiče na MD/RD či studenty VŠ
  • Nástup od ledna 2022

Dokumenty požadované k žádosti:

  • Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pošlete na email: karieraatjh-inst.cas.cz

Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2021

Application deadline
30. 11. 2021