Výzkumný pracovník Centra pro inovace v oboru nanomateriálů a nanotechnologií

Místo výkonu práce:

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR

Mzda:

35000 - 45000 CZK při úvazku 100% (minimální 50% úvazek je podmínkou)

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie, fyziky nebo technických oborů, schopnost samostatně a aktivně řešit výzkumné úkoly.

Náplň práce:

Aplikovaný výzkum v oblasti praktického využití fotokatalýzy pro zlepšení životního prostředí. Provádění experimentů a fyzikálně-chemická interpretace získaných výsledků. Publikační a prezentační činnost vztahující se k předmětu výzkumu.

Nabízíme:

Zajímavá práce v týmu přední nanotechnologické společnosti Advanced Materials-JTJ s.r.o. Aktivní účast na špičkovém aplikovaném výzkumu v oblasti nových technologií sloužících ochraně přírody a lidského zdraví ve spolupráci s vědci z Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR.

V případě zájmu zašlete, prosím, své CV na adresu radek.zouzelkaatjh-inst.cas.cz (radek[dot]zouzelka[at]jh-inst[dot]cas[dot]cz) a jiri.rathouskyatjh-inst.cas.cz (jiri[dot]rathousky[at]jh-inst[dot]cas[dot]cz)

Application deadline
31. 12. 2020